Lampa do wybielania Beyond Polus Advanced

Wybielamy zęby rekomendowaną, polecaną i - naszym zdaniem - najlepszą na rynku lampą Beyond Polus Advanced. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna dla pacjenta. W żaden sposób nie niszczy struktury zębów. Wybielanie następuje poprzez utlenienie się przebarwień na powierzchni szkliwa przy pomocy specjalnego żelu. Następnie żel ten jest aktywowany przy użyciu światła akceleratora BEYOND. Do oczekiwanego efektu Hollywoodzkiego uśmiechu wystarczy już jedna wizyta! Efekt jest natychmiastowy - jego uzyskanie zajmie nam od 30 do 60 minut.

Kto może poddać się zabiegowi wybielaniu akceleratorem BEYOND?

System genialnie sprawdza się u pacjentów z przebarwieniami spowodowanymi spożywaniem kolorowych pokarmów i napojów oraz u posiadaczy zębów z przebarwieniami pojawiającymi się wraz z wiekiem. Przeciwwskazania do wykonania zabiegu to wiek poniżej 16 lat, ciąża, laktacja, choroby dziąseł i zażywanie niektórych leków. Przed zabiegiem nie zapomnij poinformować swojego lekarza o tych faktach.

Jak efekty można uzyskać dzięki zabiegowi?

Efekty są zazwyczaj oszałamiające dla naszych pacjentów, jednak w głównej mierze zależą one od intensywności oraz rodzaju i źródła przebarwień. U większości pacjentów można się spodziewać zmiany koloru zębów od 2 do 8 odcieni w trakcie jednej wizyty. To zauważalna różnica, która niemal w 100% satysfakcjonuje naszych pacjentów.

Czy wybielanie jest skuteczne dla koron i licówek?

Zabieg ten może wybielić jedynie naturalne zęby i z pewnością nie zmieni koloru licówek ani wypełnień kompozytowych pacjenta. Jednak nawet zęby leczone kanałowo lub martwe z innych przyczyn można wybielić niezależnie od wybielania pozostałych zębów. Jak? Taki martwy ząb zostaje ponownie otwarty, a do jego wnętrza wprowadza się substancję wybielającą i zakłada opatrunek. Po kilku dniach powtarza się zabieg aż do osiągnięcia satysfakcjonujących efektów. Następnie ząb ponownie zostaje zaplombowany.

Jak długo utrzymuje się efekt wybielania?

To bardzo indywidualna sprawa. Zależy przede wszystkim od diety, stylu życia i nawyków higienicznych. Efekt mogą utrzymać się do trzech lat. Pacjenci, którzy regularnie spożywają kawę, kolorowe jedzenie i napoje powinni korzystać z zabiegów pomagających utrzymać efekt wybielania. Pomocne są także specjalne pasty i płyny do płukania. Stosowanie się do wskazówek pozwoli zachować biały uśmiech nawet przez kilka lat!

Czy wybielanie akceleratorem wybielania jest bezpieczne?

Zabieg lampą Beyond jest w 100% bezpieczny. Urządzenie ma zaawansowany system filtracji światła, a tym samym zupełnie nie wydziela ciepła i promieniowania UV. Gwarantujemy komfort i bezpieczeństwo, a także redukujemy do minimum ryzyko nadwrażliwości zębów w trakcie i po zabiegu.

Jak zadbać o biały uśmiech po zabiegu?

Przez przynajmniej 48 godzin po zabiegu zalecana jest tak zwana biała dieta. Jednak najlepsze rezultaty widoczne są u pacjentów, którzy przestrzegają białej diety od 1 do 2 tygodni. W tym czasie należy powstrzymywać się od palenia papierosów, spożywania kawy, herbaty, soków, czerwonego wina i innych kolorowych napojów oraz posiłków. Również barwione płyny i pasty do zębów powinny pójść w tym okresie w odstawkę.

Czy wybielanie niszczy zęby?

To mit! Wybielanie jest zupełnie bezpieczne dla zębów - pod warunkiem, że odbywa się pod okiem lekarza. Potwierdzają to liczne badania naukowe wykonane na przestrzeni lat. Odpowiednio przeprowadzony zabieg i dostosowanie go do sytuacji pacjenta wykluczają możliwość powikłań.