Zostaw wiadomość,
a my skontaktujemy się z Tobą

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Warsaw Dental Academy Sp. z o.o., ul. Strąkowa 48 01-367 Warszawa.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Warsaw Dental Academy Sp. z o.o. informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłane zapytanie, poprzez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem Danych Osobowych jest Prywatna Praktyka Lekarsko-Dentystyczna Magdalena Żukowska, ul. Strąkowa 48 01-367 Warszawa.

    Jak do nas trafić?